Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Greiti ir tikslūs judesiai
LIV pelė pasižymi puikiai subalansuotu, itin lengvu korpusu (tik 54 g) – moderniu, įmonės sukurtu dizainu. Tai suteikia jums ryškų pranašumą prieš priešininkus virtualiame mūšio lauke. Paprastai tariant, jūsų judesiai bus greiti, visiškai kontroliuojami ir nevaržomi. Integruoto 1,8 m ilgio laido pakanka, kad pelę būtų galima patogiai naudoti tiek su stacionariu, tiek su nešiojamuoju kompiuteriu.
Laikykitės tempo!
Lipni lipni juosta užtikrina tvirtesnį pelės laikymą, o kartu su PTFE kojelėmis (pridedamas antras komplektas) užtikrina sklandų pelės judėjimą. Dėl to LIV puikiai veikia net ir tada, kai spragsėjimas tampa intensyvus.
Pažangus jutiklis
PAW3311 – tai garsus „PixArt“ jutiklis. Jo maksimali 12 000 DPI raiška ir 300 IPS sekimo greitis leidžia priimti sprendimus akimirksniu. Tiesiog pakoreguokite visus nustatymus, kad jie atitiktų jūsų mėgstamus žaidimus, ir drąsiai siekite pergalės!
Kaip tau patinka
Dėl specialios programinės įrangos galite pritaikyti LIV pagal savo pageidavimus. Ji leidžia kurti makrokomandas ir keisti jautrumą arba įvairių elementų foninį apšvietimą.
| Santrauka | ENDORFY LIV. Formas: Ambidekstrinis. Judesio aptikimo technologija: Optinis, Įrenginio sąsaja: USB A tipo, Judesio raiška: 12000 DPI, Mygtukų tipas: Paspaudžiami mygtukai, Mygtukų kiekis: 6, Slinkties tipas: Ratukas. Apšvietimo spalva: Įvairūs. Maitinimo šaltinis: Kabelis. Produkto spalva: Juoda. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://endorfy.com/en/product/liv/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,05 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,15 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,095 |
| Mygtukų patvarumas (milijonai paspaudimų) | 60 |
| Mygtukų kiekis | 6 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Ryšio technologija | Laidinis |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Pelės sekimo greitis | 300 ips |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 12000 DPI |
| Programuojamų mygtukų skaičius | 6 |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Programuojami pelės mygtukai | Taip |
| Tikslas | Žaidimai |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Apšvietimas | Taip |
| Apšvietimo spalva | Daugiafunkcis |
| Medžiaga | Politetrafluoretilenas (PTFE) |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | „Android“ / „iOS“ |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Gylis | 126 mm |
| Ūgis | 39,3 mm |
| Svoris | 54 g |
| Plotis | 65,7 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Atitikties sertifikatai | CE / Federalinė ryšių komisija (FCC) / RoHS / JKCA |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Modelis | EY6A020 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 60 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0009131 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,128 kg |