- Prekė sandėlyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Lengva žaidimų pelė su visiškai reguliuojamu RGB apšvietimu
Lengvas, sunkus
Gremėzdiškos pelės – madingos. Vos 82 g sverianti „Redex II“ pelė užtikrina, kad žaidžiant jus netemptų joks svoris, jaustumėtės patogiai ir visada būtumėte pasiruošę kitam žaidimui.
Pergalė susitinka su tvarumu
Pergalė jums, pergalė planetai. Dėl tvaraus dizaino, pagaminto iš 55 % perdirbto plastiko, ši pelė leidžia jums sąmoningiau rinktis žaidimų įrangą.
Viskas apie tikslumą
Valdykite savo judesius su reguliuojamu ir itin tiksliu „Redex II“ optiniu jutikliu. Ši pelė, kurios raiška siekia iki 10 000 DPI, paruoš jus intensyvioms kovoms, greitoms reakcijoms ir nesibaigiančioms pergalėms.
Ilgalaikis partneris
Nesijaudinkite, kad ši pelė suges – su patvariais „Kailh“ jungikliais, kurie atlaiko iki 80 milijonų paspaudimų, ši pelė skirta žaisti IR pasilikti.
Apšviesk savo gyvenimą
Pasijuskite ir spindėkite kaip žvaigždė su „Redex II“ pilna 3 zonų RGB šviesa. Su apšvietimu šonuose, slinkties ratuku ir logotipu mėgaukitės iki 16,8 milijono skirtingų spalvų (net nežinojome, kad yra tiek daug spalvų!) itin šauniems žaidimams.
| Santrauka | „Trust GXT 925 REDEX II“. Formas: Dešinės rankos. Judesio aptikimo technologija: Lazeris, Įrenginio sąsaja: USB A tipo, Judesio skiriamoji geba: 10000 DPI, Mygtukų kiekis: 6, Slinkties tipas: Ratukas. Apšvietimo spalva: Įvairūs. Maitinimo šaltinis: Kabelis. Produkto spalva: Juoda. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.trust.com/en/product/25125-gxt-redex-wired-mouse-v2 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,045 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,18 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,14 |
| Mygtukų patvarumas (milijonai paspaudimų) | 80 |
| Mygtukų kiekis | 6 |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| Judesio aptikimo technologija | Lazeris |
| Judėjimo skiriamoji geba | 10000 DPI |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Programuojami pelės mygtukai | Taip |
| Tikslas | Žaidimai |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Tylus spragtelėjimas | Taip |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Apšvietimas | Taip |
| Apšvietimo spalva | Daugiafunkcis |
| Medžiaga | Akrilnitrilo butadieno stirenas (ABS) |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Ne |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Ne |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“ / „Windows 11“ |
| Gylis | 41 mm |
| Ūgis | 125 mm |
| Svoris | 82 g |
| Plotis | 63 mm |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Ne |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Modelis | GXT 925 REDEX II |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 40 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,001473 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,2 kg |