Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
6 mygtukų laidinė optinė pelė su LED kraštų apšvietimo efektais
DPI mygtukas greitam raiškos keitimui (1200–3600 DPI)
Patogus nykščio atramos ir patvarus metalinis slinkties ratukas
Mygtukai „Kitas“ / „Ankstesnis“, skirti greitesniam naršymui internete
Nereikia pelės kilimėlio, veikia ant daugumos paviršių
| Santrauka | Gembird MUS-6B-02. Formas: Dešinės rankos. Judesio aptikimo technologija: Optinis, Įrenginio sąsaja: USB A tipo, Judesio raiška: 3600 DPI, Mygtukų tipas: Paspaudžiami mygtukai, Mygtukų kiekis: 6, Slinkties tipas: Ratukas. Maitinimo šaltinis: Kabelis. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://gembird.nl/item.aspx?id=12180 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,07 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,19 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,13 |
| Mygtukų kiekis | 6 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 3600 DPI |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Tikslas | Biuras |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Kabelio ilgis | 1,35 m |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“ / „Windows 11“ / „Windows 7“ / „Windows 8“ |
| Gylis | 122 mm |
| Ūgis | 44 mm |
| Svoris | 112 g |
| Plotis | 78 mm |
| Pakuotės gylis | 185 mm |
| Pakuotės aukštis | 45 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 90 g |
| Pakuotės plotis | 130 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Atitikties sertifikatai | RoHS |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Modelis | MUS-6B-02 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,001729 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,14 kg |