- Prekė sandėlyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
4 mygtukų laidinė optinė pelė
Pelės raiška: 800/1000/1200 DPI
Veikia ant daugumos paviršių
| Santrauka | Gembird MUS-4B-02. Formas: Dešinės rankos. Judesio aptikimo technologija: Optinis, Įrenginio sąsaja: USB, Judesio skiriamoji geba: 1200 DPI, Mygtukų tipas: Spausti mygtukai, Mygtukų kiekis: 4, Slinkties tipas: Ratukas. Maitinimo šaltinis: Laidas. Veikia ant bet kokio paviršiaus. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://gembird.nl/item.aspx?id=10428 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,13 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,185 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,075 |
| Mygtukų kiekis | 4 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Įrenginio sąsaja | USB |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1200 DPI |
| Judėjimo skiriamosios gebos režimų skaičius | 3 |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Tikslas | Biuras |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kabelio ilgis | 1,35 m |
| Veikia ant bet kokio paviršiaus | Taip |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“ / „Windows 7“ / „Windows 8“ |
| Gylis | 115 mm |
| Ūgis | 38 mm |
| Svoris | 76 g |
| Plotis | 80 mm |
| Pakuotės gylis | 185 mm |
| Pakuotės aukštis | 80 mm |
| Pakuotės svoris | 87 g |
| Pakuotės plotis | 130 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 84716070 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,001804 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,09 kg |