Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„MediaRange“ laidinė ergonomiška 6 mygtukų optinė pelė dešiniarankiams, juoda
„MediaRange“ ergonomiški įvesties įrenginiai idealiai tinka visoms reikmėms biure ar namuose. Mūsų ergonomiškos formos optinė 6 mygtukų pelė gali būti greitai ir lengvai prijungta per USB jungtį, o dėl „Plug Play“ funkcijos ji suderinama su visomis įprastomis operacinėmis sistemomis ir paruošta naudoti iš karto. Vertikali pelės forma užtikrina, kad dilbis ir riešas būtų natūralioje padėtyje. Ši padėtis atpalaiduoja rankos, dilbio ir pečių juostos raumenis. Dėl patogaus nykščio atramos ir didelės įdubos nykščiui visada turėsite patogią laikymo padėtį.
Ypač dirbant ilgas valandas biure ar namuose, ergonomiškos pelės teikiamas palengvėjimas atsiperka.
Galite išvengti arba sumažinti skausmą riešo, alkūnės ir peties sąnariuose bei jų raumenyse.
Laikant ranką vertikaliai, galima išvengti šių ligų:
- riešo kanalo sindromas
- Epikondilitas radialis humeri
- Sukietėjimas pečių ir kaklo srityje
| Santrauka | „MediaRange MROS230“. Forma: Dešinės rankos, Vertikalus dizainas. Judesio aptikimo technologija: Optinis, Įrenginio sąsaja: USB A tipo, Judesio raiška: 2400 DPI, Mygtukų tipas: Paspaudžiami mygtukai, Mygtukų kiekis: 6, Slinkties tipas: Ratukas, Pagreitis (maks.): 8 G. Maitinimo šaltinis: Kabelis. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.media-range.com/en/products/product_search/index.pmode/modul,detail,2793/index.pmode?pst=MROS230 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,09 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,155 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,075 |
| Pagreitis (maks.) | 8G |
| Mygtukų funkcijos | Atgal / DPI jungiklis / Pirmyn |
| Mygtukų patvarumas (milijonai paspaudimų) | 3 |
| Mygtukų kiekis | 6 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| Pelės sekimo greitis | 25 ips |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 2400 DPI |
| Judėjimo skiriamosios gebos režimų skaičius | 4 |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Apklausų rodiklis | 125 Hz |
| Tikslas | Biuras |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Vertikalus dizainas | Taip |
| Kabelio ilgis | 1,7 m |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Energijos suvartojimas | 70 mA |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Gylis | 125 mm |
| Ūgis | 80 mm |
| Svoris | 108 g |
| Plotis | 65 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 10 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,001335 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,188 kg |