- Prekė sandėlyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
4 mygtukų belaidė optinė pelė su USB C tipo imtuvu
Tylūs mygtukai perjungia be spragtelėjimo garso
DPI mygtukas greitam raiškos keitimui (800–1600 DPI)
| Santrauka | „Gembird MUSW-4BSC-01“. Forma: Abiem rankoms. Judesio aptikimo technologija: Optinis, Įrenginio sąsaja: RF belaidis ryšys + USB C tipo, Judesio raiška: 1600 DPI, Mygtukų tipas: Paspaudžiami mygtukai, Mygtukų kiekis: 4, Slinkties tipas: Ratukas. Maitinimo šaltinis: Baterijos. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://gembird.nl/item.aspx?id=11906 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,13 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,19 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,07 |
| Mygtukų funkcijos | DPI jungiklis |
| Mygtukų kiekis | 4 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis ryšys + USB C tipo |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1600 DPI |
| Judėjimo skiriamosios gebos režimų skaičius | 3 |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Tylus spragtelėjimas | Taip |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Baterijos tipas | AA |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Energijos suvartojimas | 15 mA |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Įkraunamas | Ne |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“ / „Windows 7“ / „Windows 8“ / „Windows Vista“ / „Windows XP“ |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–80 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | -5–45 °C |
| Gylis | 115 mm |
| Ūgis | 30 mm |
| Imtuvo gylis | 13 mm |
| Imtuvo aukštis | 6 mm |
| Imtuvo svoris | 2 g |
| Imtuvo plotis | 22 mm |
| Svoris | 660 g |
| Plotis | 66 mm |
| Pakuotės gylis | 200 mm |
| Pakuotės aukštis | 60 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 80 g |
| Pakuotės plotis | 150 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Pridedamos baterijos | Ne |
| Pridedamas pelės kilimėlis | Ne |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB C tipo |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 80 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0004394 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,083 kg |