- Prekė sandėlyje
Natec optinė pelė HOOPOE 2 1600 DPI, USB, juoda
Natec optinė pelė HOOPOE 2 1600 DPI, USB, juoda




Natec optinė pelė HOOPOE 2 1600 DPI, USB, juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| Surface coloration | Monotone |
| Height | 37 mm |
| Depth | 110 mm |
| Weight | 70 g |
| Width | 61 mm |
| Windows operating systems supported | Windows XP, Windows 7, Windows Vista, Windows 8, Windows 10 |
| Purpose | Office |
| Device interface | USB |
| Movement detection technology | Optical |
| Scrolling directions | Vertical |
| Recommended usage | Universal |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Buttons quantity | 4 |
| Movement resolution | 1600 DPI |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Cord length | 1.8 m |
| Plug and Play | Yes |