NATEC NMY-1987 pelė, A tipo USB optinė
NATEC NMY-1987 pelė, A tipo USB optinė









NATEC NMY-1987 pelė, A tipo USB optinė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Height | 36 mm |
| Buttons quantity | 3 |
| Weight | 69 g |
| Purpose | Office |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Width | 62 mm |
| Cord length | 1.5 m |
| Scroll type | Wheel |
| Device interface | USB Type-A |
| Movement detection technology | Optical |
| Length | 117 mm |
| Movement resolution | 1000 DPI |
| Warnings | The product must be protected from moisture. |