Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Visiškai natūralus
Dėl ergonomiškos „Verto“ belaidės ergonominės pelės formos jūsų ranka ir riešas yra natūralioje 60 laipsnių padėtyje, taip sumažinant rankos ir riešo įtampą, kad galėtumėte dirbti patogiau ir produktyviau.
Naujo lygio komfortas
Lengvas dizainas ir nykščio atrama dar labiau padidina komfortą, o guminė danga pagerina sukibimą ir patvarumą, todėl galite susikaupti ir dirbti efektyviai.
Jokių laidų, jokių rūpesčių
Prijungtas įkraunamas USB mikroimtuvas akimirksniu veikia 10 m atstumu, todėl galite sėdėti taisyklingoje padėtyje ir turėti daugiau laisvės. Pasiruošę atsijungti? Įjungimo/išjungimo jungiklis taupo baterijos veikimo laiką.
| Santrauka | „Trust Verto“. Formas: Dešinės rankos. Judesio aptikimo technologija: Optinis, Įrenginio sąsaja: Radijo dažnių belaidis, Judesio raiška: 1600 DPI, Mygtukų tipas: Paspaudžiami mygtukai, Mygtukų kiekis: 6, Slinkties tipas: Ratukas. Maitinimo šaltinis: Baterijos. Produkto spalva: Balta |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.trust.com/en/product/25132-verto-ergonomic-wireless-mouse-white |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,07 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,145 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,13 |
| Mygtukų funkcijos | DPI jungiklis |
| Mygtukų kiekis | 6 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1600 DPI |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Programuojami pelės mygtukai | Ne |
| Tikslas | Biuras |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Produkto spalva | Balta |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Pritaikomas svoris | Ne |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Baterijos tipas | AAA |
| Palaikomų baterijų skaičius | 2 |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Baterijos tarnavimo laikas | 5 mėnesiai |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Gylis | 120 mm |
| Ūgis | 75 mm |
| Svoris | 116 g |
| Plotis | 63 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Imtuvo tipas | Mikro imtuvas |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Modelis | Verto |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 60 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,001455 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,188 kg |