-
−1%
Modecom MC-M4 pelė A tipo USB optinė 800 DPI dvipusė
Modecom MC-M4 pelė A tipo USB optinė 800 DPI dvipusė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Produkto spalva | Pilka, Juoda |
| Gylis | 60 mm |
| Ūgis | 41 mm |
| Plotis | 102 mm |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows Vista Business x64“ „Windows XP Professional“, „Windows Vista Home Premium x64“, „Windows XP Home x64“ „Windows Vista Home Premium“, „Windows XP Home“, „Windows 7 Starter“ x64, „Windows Vista Enterprise“, „Windows 7 Professional“, „Windows Vista Business“, „Windows Vista Ultimate“, „Windows 7 Ultimate“ x64, „Windows 7 Home Premium x64“, „Windows 7 Home Premium“, „Windows 7“ pradedančiajam, „Windows Vista Home Basic“ x64, „Windows 7 Professional x64“, „Windows 7 Home Basic x64“, „Windows XP Professional x64“, „Windows Vista Home Basic“, „Windows Vista Ultimate“ x64, „Windows 7 Enterprise“, „Windows Vista Enterprise“ x64, „Windows 2000 Professional“, „Windows 7 Home Basic“, „Windows 7 Ultimate“, „Windows 2000“, „Windows 7 Enterprise“ x64, „Windows 98“, Windows ME |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „Mac OS X 10.8 Mountain Lion“, „Mac OS X 10.5 Leopard“, „Mac OS X 10.9 Mavericks“, „Mac OS X 10.3 Panther“, „Mac OS X 10.0 Cheetah“, „Mac OS X 10.7 Lion“, „Mac OS X 10.11 El Capitan“, „Mac OS X 10.10 Yosemite“, „Mac OS X 10.12 Sierra“, „Mac OS X 10.1 Puma“, „Mac OS X 10.6 Snow Leopard“, „Mac OS X 10.4 Tiger“, „Mac OS X 10.2 Jaguar“ |
| Mygtukų kiekis | 2 |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 800 DPI |
| Rekomenduojamas naudojimas | Kompiuteris |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |