LORGAR MSA10W, patobulinta belaidė žaidimų pelė, juoda
LORGAR MSA10W, patobulinta belaidė žaidimų pelė, juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
„LORGAR PLATFORM“ padeda jums išnaudoti visas savo įrenginio galimybes! Tiesiog atsisiųskite ir įdiekite mūsų programinę įrangą, kad galėtumėte konfigūruoti pelės nustatymus, programuoti mygtukus, sinchronizuoti su kitais įrenginiais, valdyti foninį apšvietimą, kurti makrokomandas ir pasiekti papildomas funkcijas.
Naudodamiesi „LORGAR PLATFORM“ galite lengvai stebėti savo įrenginio našumo statistiką. Stebėkite naudojimo laiką, žymeklio judėjimo atstumą, pelės aktyvumą, mygtukų paspaudimų skaičių, vidutinį greitį, slinkties skaičių ir kitus naudingus rodiklius.
Vos 65 gramus sverianti žaidimų pelė pasižymi simetriška forma, patogia visiems vartotojams. Per korpusą matosi stilinga, pagal užsakymą pagaminta PCBA, suteikianti įrenginiui unikalumo. Pridedamas 1,8 m ilgio pintas laidas.
„Pixart PAW3311“ jutiklis, kurio maksimalus jautrumas yra 12 000 DPI, užtikrina stabilų veikimą esant iki 35 G pagreičiui. Suderinamas su visais žaidimų paviršiais, užtikrinant didelį tikslumą ir reagavimą.
MSA10W turi 6 programuojamus mygtukus: pagrindinius, atlaikančius 50 milijonų paspaudimų, jautrumo mygtuką, pritaikomus pirmyn ir atgal mygtukus su 10 milijonų paspaudimų atsparumu ir slinkties ratuką su integruotu mygtuku. Specialus belaidžio režimo jungiklis užtikrina paprastą ryšio valdymą.
Patirkite visišką belaidžio ryšio laisvę ilgų žaidimų seansų metu! 400 mAh baterija užtikrina įspūdingą ištvermę: 20–100 valandų su įjungtu RGB apšvietimu, 115–140 valandų su išjungtu apšvietimu ir dar ilgesnį baterijos veikimo laiką BT režimu. Greitas įkrovimas per USB (C) užtikrina minimalų prastovos laiką.
Atlaisvinkite savo žaidimų erdvę nuo laidų raizgalynės ir mėgaukitės patikimu belaidžiu ryšiu. Budėjimo laikas iki 200 dienų leidžia sutelkti dėmesį į žaidimus nesijaudinant dėl energijos taupymo.
Akį traukiantį RGB foninį apšvietimą galima reguliuoti pelės mygtukais arba „LORGAR PLATFORM“. Apšvietimą galima sinchronizuoti su kitais „LORGAR™“ produktais, pavyzdžiui, mūsų RGB žaidimų pelės kilimėliu.
Dėl 100 % PTFE slydimo pelė sklandžiai juda bet kokiu žaidimų paviršiumi ir užtikrina tikslų valdymą. Derinkite ją su LORGAR™ pelės kilimėliais, kad padidintumėte tikslumą!
Dėžutėje rasite atsargines pelės kojeles, ekologišką puodelių padėkliuką, du rankų šildytuvus ir firminį raktų pakabuką. Prieš išmesdami nepamirškite patikrinti dėžutės!
| Rinkodaros modelio pavadinimas | MSA10W |
| Komercinis pavadinimas | Belaidė žaidimų pelė „Advanced MSA10W“ juoda (LRG-MSA10W-BK) |
| Programinė įranga | LORGAR PLATFORMA |
| Įrenginio vieta | Išorinis |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Sąsaja | USB |
| Mygtukų skaičius | 7 |
| Mygtuko funkcija | Programuojamas (šeši mygtukai) |
| Mygtuko naudojimo laikas | 50 000 000 paspaudimų |
| Pelės jutiklis | PixArt PAW3311DB |
| Judėjimo skiriamoji geba | 12000 dpi |
| Maksimali ir minimali judėjimo skiriamoji geba | 100 dpi 12000 dpi |
| Žymėjimo įrenginių technologija | Optinis |
| Maksimalus judėjimo greitis | 300 col./sek. |
| Maksimalus pagreitis | 35 g |
| Atsako dažnis | 125 Hz / 250 Hz / 500 Hz / 1000 Hz |
| Kadrų dažnis | 12000 kadrų per sekundę |
| Pelės funkcijos | Dešiniarankiams skirtas RGB apšvietimas, simetriškas, lengvas, šukuotas dugnas su LORGAR™ logotipu ant PCBA USB pinto laido. |
| Tinklo tipas | Belaidis siųstuvas, BT 5.3, USB (AC) laidas |
| Tinklo formos faktorius | Integruotas |
| Tinklų atitikties standartai | BT 5.3 |
| Maitinimo įrenginio vieta | Išorinis |
| Įėjimo įtampa | 5 V nuolatinė srovė |
| Maitinimo prievado kiekis | 1 |
| Maitinimo prievado jungties tipas | USB (C) |
| Vidutinis akumuliatoriaus veikimo laikas | 100 val. |
| Maksimali srovės maksimali talpa | 400 mAh |
| Reikalinga operacinė sistema | „Windows 11/10/8/7/Vista“ |
| Išorinė spalva | Juoda |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |
| Pridedami priedai | Greito paleidimo vadovas Raktų pakabukas Puodelių padėkliukas Dviejų rankų šildytuvai Nešiojimo krepšys Atsarginės pelės kojelės Belaidis siųstuvas |
| Plotis | 62,5 mm |
| Ūgis | 39 mm |
| Gylis | 123 mm |
| Nominalus svoris | 0,065 kg |
| Maksimali darbinė aplinkos temperatūra | 65 °C |
| Minimali darbinė aplinkos temperatūra | -25 °C |
| Maksimali neveikianti aplinkos temperatūra | 85 °C |
| Minimali nedarbinė aplinkos temperatūra | -25 °C |
| Maksimalus darbinis drėgnumas | 85 % |
| Maksimalus nedarbinis drėgnumas | 85 % |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 168 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 65 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 134 mm |
| Svoris | 0,437 kg |
| Pakuotės svoris (neto) (kg) | 0,196 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Mažmeninė prekyba |
| EAN kodas | 5291485016944 |
| Dėžių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 36 |
| Pakuočių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 720 |
| Padėklo matmenys (oro transportu) | 1065 x 1035 x 1215 mm |
| Dėžių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 54 |
| Pakuočių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 1080 |
| Padėklo matmenys (jūra) | 1065 x 1035 x 1896 mm |