„Logitech“ pelė M100
„Logitech“ pelė M100






„Logitech“ pelė M100
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Form factor | Ambidextrous |
| USB Type-C charging port | No |
| Power source | Cable |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| Weight | 90 g |
| Width | 62 mm |
| Depth | 113 mm |
| Height | 38 mm |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Mac operating systems supported | MacOS, Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| User guide | Yes |
| Batteries included | No |
| Scrolling directions | Vertical |
| Movement resolution | 1000 DPI |
| Device interface | USB Type-A |
| Purpose | Office |
| Buttons quantity | 3 |
| Movement detection technology | Optical |
| Scroll type | Wheel |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Cable length | 1.8 m |