„Logitech MX Master 3S“ verslui
„Logitech MX Master 3S“ verslui
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Produkto spalva | Grafitas |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| LED indikatoriai | Taip |
| Įkraunamas | Taip |
| Baterijos talpa | 500 mAh |
| Baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Baterijos tarnavimo laikas | 2,33 mėnesio(-ių) |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Baterijų technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -5–45 °C |
| Ūgis | 51 mm |
| Gylis | 124,9 mm |
| Svoris | 141 g |
| Plotis | 84,3 mm |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“, „Windows 11“ |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „Mac OS X 11.0 Big Sur“, „Mac OS X 12.0 Monterey“ |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | „iOS 15“, „Android 10.0“, „iOS 14“, „iOS 14“, „Android 9.0“, „Android 11.0“, iPadOS „Android 12.0“ |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Imtuvo tipas | Nano imtuvas |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Įrenginio sąsaja | „Bluetooth“ |
| Mygtukų kiekis | 7 |
| Slinkties ratukų skaičius | 2 |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Tikslas | Biuras |
| Judėjimo skiriamoji geba | 8000 DPI |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Mygtukų patvarumas (milijonai paspaudimų) | 10 |
| Tylus spragtelėjimas | Taip |
| „Bluetooth Low Energy“ (BLE) | Taip |
| Programuojami pelės mygtukai | Taip |
| Judesio aptikimo technologija | Lazeris |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus/Horizontalus |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Kelių įrenginių palaikymas | Taip |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Kabelio ilgis | 1,3 m |
| Įspėjimai | Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių., Produktas turi būti apsaugotas nuo drėgmės. Išmeskite pagal vietinius elektroninių atliekų tvarkymo reikalavimus. |