- Prekė sandėlyje
Logitech G G102 LIGHTSYNC pelė USB Type-A 8000 DPI
Logitech G G102 LIGHTSYNC pelė USB Type-A 8000 DPI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Illumination | Yes |
| Product colour | Black |
| Illumination colour | Multi |
| Form factor | Right-hand |
| Power source | Cable |
| Power consumption | 500 mA |
| Weight | 85 g |
| Width | 62.1 mm |
| Height | 38.2 mm |
| Depth | 116.6 mm |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Batteries included | No |
| Response time | 1 ms |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Number of programmable buttons | 6 |
| Device interface | USB Type-A |
| Purpose | Gaming |
| Button functions | Forward |
| Polling rate | 1000 Hz |
| Movement resolution | 8000 DPI |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 6 |
| Scrolling directions | Vertical |
| Cable length | 2.1 m |
| Warnings | Keep away from sources of heat., The product must be protected from moisture., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
| Compliance certificates | RoHS |