- Prekė sandėlyje
„Logitech G 910-007199“ žaidimų pelė, dešiniarankiams, belaidė, RF + „Bluetooth“, optinė, 2560 DPI
„Logitech G 910-007199“ žaidimų pelė, dešiniarankiams, belaidė, RF + „Bluetooth“, optinė, 2560 DPI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 9 - 14*
d. d.
| Form factor | Right-hand |
| Feet material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Product colour | Black |
| Power source | Batteries/Mouse pad |
| Battery capacity | 2000 mAh |
| Battery life (max) | 600 h |
| Number of batteries supported | 1 |
| Battery type | AA |
| Height | 39 mm |
| Width | 64 mm |
| Weight | 86 g |
| Depth | 120 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Mac operating systems supported | Yes, MacOS |
| User guide | Yes |
| Batteries included | Yes |
| Receiver included | Yes |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Receiver type | Nano receiver |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 2560 DPI |
| Buttons quantity | 6 |
| Built-in memory | Yes |
| Scrolling directions | Vertical |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth |
| Frame rate | 400 fps |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Acceleration (max) | 40 G |
| Scroll type | Wheel |
| Sensor type | HERO 25K |
| Purpose | Gaming |
| On/off switch | Yes |