„Logitech 910-007013“ kelioninė pelė, skirta abiem rankoms, RF belaidė + „Bluetooth“ optinė, 4000 DPI
„Logitech 910-007013“ kelioninė pelė, skirta abiem rankoms, RF belaidė + „Bluetooth“ optinė, 4000 DPI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Produkto spalva | Balta |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Ne |
| Baterijų technologija | Šarminis |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Ne |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos tipas | AA |
| Baterijos tarnavimo laikas | 24 mėnesiai |
| Svoris | 76 g |
| Plotis | 58,7 mm |
| Ūgis | 26,6 mm |
| Gylis | 106,7 mm |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | „Android 13.0“, „Android 10.0“, iPadOS „Android 12.0“, „Android 9.0“, „Android 11.0“ |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „Mac OS X 11.0 Big Sur“, „Mac OS X 12.0 Monterey“, „Mac OS X 13.0 Ventura“ |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 11“, „Windows 10“ |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Garantinė kortelė | Taip |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Judėjimo skiriamoji geba | 4000 DPI |
| „Bluetooth Low Energy“ (BLE) | Taip |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis + „Bluetooth“ |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Tikslas | Kelionės |
| Tylus spragtelėjimas | Taip |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |