„Lenovo 4Y50R20863“ pelė „Office Ambidextrous“ A tipo USB optinė 1600 DPI
„Lenovo 4Y50R20863“ pelė „Office Ambidextrous“ A tipo USB optinė 1600 DPI



„Lenovo 4Y50R20863“ pelė „Office Ambidextrous“ A tipo USB optinė 1600 DPI
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Product colour | Black |
| Form factor | Ambidextrous |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Height | 34 mm |
| Depth | 111 mm |
| Width | 62 mm |
| Weight | 70 g |
| Windows operating systems supported | Windows 8.1, Windows 7, Windows 10, Windows 8 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Movement resolution | 1600 DPI |
| Recommended usage | Universal |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Movement detection technology | Optical |
| Buttons quantity | 3 |
| Purpose | Office |
| Scroll type | Wheel |
| Device interface | USB Type-A |
| Cable length | 1.8 m |