- Nauja
- Prekė sandėlyje
Logitech MK270 belaidis klaviatūros ir pelės rinkinys turi standartinio dydžio klaviatūrą su multimedijos klavišais ir kompaktišką, patogią pelę, tinkamą tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams. Šis rinkinys užtikrina patikimą 2,4 GHz belaidį ryšį iki 10 metrų atstumu ir ilgaamžį baterijos veikimą - klaviatūra veikia iki 36 mėnesių, o pelė - iki 12 mėnesių.
Logitech MK270 belaidis klaviatūros ir pelės rinkinys turi standartinio dydžio klaviatūrą su multimedijos klavišais ir kompaktišką, patogią pelę, tinkamą tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams. Šis rinkinys užtikrina patikimą 2,4 GHz belaidį ryšį iki 10 metrų atstumu ir ilgaamžį baterijos veikimą - klaviatūra veikia iki 36 mėnesių, o pelė - iki 12 mėnesių.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Logitech Wireless Combo MK270 turi standartinio dydžio klaviatūrą su multimedijos klavišais ir kompaktišką, patogią pelę, tinkamą tiek kairiarankiams, tiek dešiniarankiams. Jis siūlo patikimą 2.4 GHz belaidį ryšį su iki 10 metrų nuotoliu ir ilgą baterijos tarnavimo laiką: klaviatūrai iki 36 mėnesių, o pele - iki 12 mėnesių.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Klaviatūros ir pelės rinkinys |
| Prekės ženklas | Logitech |
| Modelis | Belaidis Combo MK270 |
| Išdėstymas | DE-Layout |
| Spalva | Juoda |
| Ryšys | Belaidis 2.4 GHz |
| Belaidžio ryšio nuotolis | Iki 10 metrų |
| Klaviatūros baterijos tarnavimo laikas | Iki 36 mėnesių |
| Pelės baterijos tarnavimo laikas | Iki 12 mėnesių |
Specifikacijos | |
| Matmenys (klaviatūra) | 505 x 160 x 40 mm |
| Matmenys (pelė) | Kompaktiškas dizainas |
| Interfeisas | USB 2.0 |
| Operacinės sistemos | Chrome OS |
Papildoma informacija | |
| Drėgmei atsparumas | Taip, išbandyta ribotomis sąlygomis (maksimaliai 60 ml skysčio) |