HP belaidė pelė 200
HP belaidė pelė 200



HP belaidė pelė 200
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| HP segmentas | Pradžia |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Palaikomų baterijų skaičius | 2 |
| Baterijos tipas | AAA |
| Plotis | 95 mm |
| Ūgis | 34 mm |
| Svoris | 78 g |
| Gylis | 58,5 mm |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“, „Windows 8“, „Windows 7“ |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Tikslas | Biuras |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Mygtukų kiekis | 2 |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1000 DPI |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Rekomenduojamas naudojimas | Stacionarus kompiuteris / nešiojamas kompiuteris |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |