- Prekė sandėlyje
-
−2%
HP 510 itin greita įkraunama belaidė pelė
HP 510 itin greita įkraunama belaidė pelė
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Product colour | Black |
| Form factor | Ambidextrous |
| HP segment | Home |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Power source | Batteries |
| Rechargeable | Yes |
| Battery type | Built-in battery |
| Service life of battery | 1 month(s) |
| Height | 39.9 mm |
| Depth | 73.3 mm |
| Weight | 88.5 g |
| Width | 114.9 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Purpose | Home |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 5 |
| Device interface | RF Wireless |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Movement resolution | 4000 DPI |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Number of programmable buttons | 4 |
| Wireless range | 10 m |
| Warnings | Keep away from sources of heat., The product must be protected from moisture., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |