-
−5%
HP 220 pelė RF Wireless Optical
HP 220 pelė RF Wireless Optical
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| HP segmentas | Pradžia |
| Produkto spalva | Balta |
| Baterijos tipas | AA |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Plotis | 57 mm |
| Ūgis | 39,1 mm |
| Svoris | 80 g |
| Gylis | 94,8 mm |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 7“, „Windows 10“, „Windows 8“ |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | Chromas |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „MacOS“ |
| Tikslas | Biuras |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Mygtukų kiekis | 3 |