- Prekė sandėlyje
„Havit StarBlaze-1“ – žaidimų pelė (juoda ir balta)
„Havit StarBlaze-1“ – žaidimų pelė (juoda ir balta)















„Havit StarBlaze-1“ – žaidimų pelė (juoda ir balta)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Battery capacity | 400 mAh |
| Width | 67 mm |
| Weight | 63 g |
| Depth | 119 mm |
| Height | 43 mm |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Movement resolution | 26000 DPI |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Buttons quantity | 6 |
| Scroll type | Wheel |
| Purpose | Gaming |
| Buttons durability (million clicks) | 80 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Cable length | 1.5 m |
| Wireless range | 10 m |