- Prekė sandėlyje
Havit MS966 - žaidimų pelė, balta
Havit MS966 - žaidimų pelė, balta





Havit MS966 - žaidimų pelė, balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Form factor | Right-hand |
| Product colour | White |
| Surface coloration | Pattern |
| Ergonomic design | Yes |
| Power source | Cable |
| Depth | 122 mm |
| Weight | 80 g |
| Width | 63 mm |
| Height | 40 mm |
| Movement detection technology | Optical |
| Purpose | Gaming |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Buttons quantity | 7 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Cable length | 1.6 m |
| Warnings | Keep out of the reach of children., Do not open the housing to avoid risk of electric shock., Do not expose to water or other liquids. |