- Prekė sandėlyje
Havit MS1036 - žaidimų pelė, juoda
Havit MS1036 - žaidimų pelė, juoda





Havit MS1036 - žaidimų pelė, juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| Mouse keys operating life | 3 million clicks |
| Cable length | 1.6 m |
| RGB backlighting | Yes |
| Width | 64 mm |
| Depth | 121 mm |
| Height | 42 mm |
| Weight | 83 g |
| Buttons quantity | 7 |
| Purpose | Gaming |
| Scroll type | Wheel |
| Connectivity technology | Wired |