- Prekė sandėlyje
Havit MS1033 - žaidimų pelė, balta
Havit MS1033 - žaidimų pelė, balta





Havit MS1033 - žaidimų pelė, balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Cable length | 1.6 m |
| Product colour | White |
| Mouse keys operating life | 3 million clicks |
| RGB backlighting | Yes |
| Height | 42 mm |
| Depth | 121 mm |
| Weight | 126 g |
| Width | 64 mm |
| Buttons quantity | 9 |
| Scroll type | Wheel |
| Purpose | Gaming |
| Connectivity technology | Wired |