Gembird MUSW-4B-04 pelė Ambidextrous RF Wireless Optical 1600 DPI
Gembird MUSW-4B-04 pelė Ambidextrous RF Wireless Optical 1600 DPI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Form factor | Ambidextrous |
| Product colour | Black |
| Battery type | AAA |
| Power source | Batteries |
| Power consumption | 20 mA |
| Number of batteries supported | 2 |
| Operating temperature (T-T) | -5 - 45 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Height | 37 mm |
| Receiver width | 1.8 cm |
| Receiver depth | 1.4 cm |
| Weight | 58 g |
| Width | 65 mm |
| Receiver height | 6 mm |
| Depth | 99 mm |
| Receiver weight | 2 g |
| Windows operating systems supported | Windows 8, Windows 7, Windows 10 |
| Receiver type | Nano receiver |
| Receiver included | Yes |
| Batteries included | No |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Number of movement resolution modes | 3 |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Scroll type | Wheel |
| Movement detection technology | Optical |
| Buttons quantity | 4 |
| Purpose | Office |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Movement resolution | 1600 DPI |
| Device interface | RF Wireless |
| Wireless range | 10 m |