- Prekė sandėlyje
Esperanza Titanum pelė Ambidextrous RF Wireless Optical 1000 DPI
Esperanza Titanum pelė Ambidextrous RF Wireless Optical 1000 DPI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Form factor | Ambidextrous |
| Product colour | Black |
| Batteries required | Yes |
| Power source | Batteries |
| Mouse battery type | AAA |
| Number of batteries supported | 2 |
| Height | 33 mm |
| Weight | 60 g |
| Length | 97 mm |
| Width | 55 mm |
| Purpose | Office |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Maximum operating distance | 10 m |
| Device interface | RF Wireless |
| Recommended usage | PC/Laptop |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 3 |
| Movement resolution | 1000 DPI |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Movement detection technology | Optical |