-
−5%
Esperanza EGM211R pelė Dešinė USB tipo A optinė 2400 DPI
Esperanza EGM211R pelė Dešinė USB tipo A optinė 2400 DPI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Daugiaspalvis |
| Paviršiaus spalva | Raštas |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Apšvietimas | Taip |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| Plotis | 73 mm |
| Gylis | 130 mm |
| Svoris | 110 g |
| Ūgis | 41 mm |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 2000“, „Windows XP“, „Windows 98“, Windows NT, „Windows Vista“, „Windows 10“, „Windows 8“, Windows ME, „Windows 7“ |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Tikslas | Žaidimai |
| Mygtukų kiekis | 6 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Slinkties tipas | Kamuolys |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Judėjimo skiriamoji geba | 2400 DPI |
| Kabelio ilgis | 1,5 m |