CANYON pelė Vigil GM-2 RGB 6 mygtukai Wired Black
CANYON pelė Vigil GM-2 RGB 6 mygtukai Wired Black
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Rinkodaros modelio pavadinimas | Budrumas GM-2 |
| Komercinis pavadinimas | CANYON pelė Vigil GM-2 RGB 6 mygtukų laidinė juoda |
| Įrenginio vieta | Išorinis |
| Formos faktorius | Ergonomiškas |
| Ryšio technologija | Laidinis |
| Sąsaja | USB |
| Mygtukų skaičius | 6 |
| Mygtuko funkcija | Programuojamas |
| Mygtuko naudojimo laikas | 3 000 000 paspaudimų |
| Judėjimo skiriamoji geba | 3200 dpi |
| Maksimali ir minimali judėjimo skiriamoji geba | 800 dpi, 1200 dpi, 2400 dpi, 3200 dpi |
| Žymėjimo įrenginių technologija | Optinis |
| Maksimalus judėjimo greitis | 48 col./sek. |
| Maksimalus pagreitis | 10 g |
| Atsako dažnis | 125 Hz / 250 Hz / 500 Hz / 1000 Hz |
| Kadrų dažnis | 4000 kadrų per sekundę |
| Sukibimas | Ambidekstrinis |
| Foninis apšvietimas | RGB |
| Pelės funkcijos | RGB apšvietimas, „Canyon Twin Surface Coating“ technologija, „Plug play“ programuojami mygtukai |
| Platformos suderinamumas | „Mac“ operacinė sistema Langai |
| Išorinė spalva | Juoda |
| Įtrauktas laidas | Taip |
| Kabelio ilgis | 1,65 m |
| Pakuotės stilius | Spalvų dėžutė |
| Gylis | 125 mm |
| Ūgis | 38 mm |
| Plotis | 75 mm |
| Nominalus svoris | 0,14 kg |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 150 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 51 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 190 mm |
| Svoris | 0,25 kg |
| Pakuotės svoris (neto) (kg) | 0,133 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Mažmeninė prekyba |
| EAN kodas | 5291485006334 |
| Dėžių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 24 |
| Pakuočių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 864 |
| Padėklo matmenys (oro transportu) | 1224 x 980 x 1462 mm |
| Dėžių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 36 |
| Pakuočių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 1296 m. |
| Padėklo matmenys (jūra) | 1224 x 980 x 2118 mm |