CANYON pelė MW-26 LCD tyli dvigubo režimo belaidė rožinė
CANYON pelė MW-26 LCD tyli dvigubo režimo belaidė rožinė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
Daugiau jokių susivėlusių laidų ar vėlavimo – viskas, ką gaunate, yra tikslus valdymas delne. Belaidė pelė MW-26 skirta tiems, kurie ieško sklandaus veikimo be kompromisų. Ši pelė prisitaiko prie kiekvieno jūsų judesio, kai dirbate visą darbo dieną, naršote kanalus ar pasineriate į vėlyvą žaidimų sesiją.
Dėl dviejų ryšio parinkčių – 2,4 GHz belaidžio ir „Bluetooth“ – galite lengvai perjungti įrenginius. Naudokite jį su nešiojamuoju kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu ar net išmaniuoju televizoriumi ir mėgaukitės itin stabiliu ryšiu be jokių trikdžių. Svarbiausia – patogumas, o lengvas ir ergonomiškas MW-26 dizainas užtikrina natūralų sukibimą, todėl jūsų rankos lieka atsipalaidavusios, kad ir kiek laiko jį naudotumėte. 6 intuityvūs mygtukai suteikia viską, ko jums reikia, po ranka, o greita prieiga prie valdiklių leidžia lengvai naršyti.
Greitis svarbus, o reguliuojami DPI nustatymai (800–2400) leidžia tiksliai suderinti jūsų patirtį, kad projektuojant būtų pasiektas pikselių tikslumas, o žaidžiant – žaibiškas reagavimas. Kartu su 125 Hz apklausų dažniu ir 10 G pagreičiu kiekvienas judesys yra sklandus ir tikslus.
Be to, baterijos veikimo laikas – vienu rūpesčiu mažiau. MW-26 turi galingą 400 mAh įkraunamą bateriją. Laikas atsisakyti laidų, atnaujinti savo darbo eigą ir judėti tiksliai.
Pats laikas išbandyti belaidę navigaciją. MW-26 užtikrina sklandų ir nepertraukiamą veikimą atliekant bet kokią užduotį, kurią užsibrėžėte atlikti. Mėgaukitės tikros belaidės laisvės patogumu su stabiliu ryšiu, kuris niekada jūsų nenuvils.
Daugiau nereikės spėlioti, kiek dar baterijos veikimo laiko! Integruotas įkrovos lygio ekranas informuoja jus, todėl visada žinosite, kada laikas įkrauti pelę, kol ji neišsikraus.
Tylūs MW-26 mygtukai leidžia dirbti ramiai: biure, vėlyvo vakaro studijų sesijoje ar slapta žaidžiant žaidimus, kol visi miega. Šeši lengvai pasiekiami mygtukai suteikia papildomą valdymą ir efektyvumą vos vienu spustelėjimu.
Kam save riboti? Sklandžiai perjunkite tarp 2,4 GHz belaidžio ir „Bluetooth“, kad galėtumėte prisijungti prie kelių įrenginių (nešiojamųjų kompiuterių, planšetinių kompiuterių ar net išmaniųjų televizorių) kaskart jų iš naujo neprisijungdami. Dirbkite, žaiskite ir kurkite savo sąlygomis.
Pamirškite vienkartines baterijas! Integruota įkraunama baterija reiškia mažiau pertraukimų ir ekologiškesnį energijos naudojimą. Tiesiog prijunkite, įkraukite ir tęskite.
Ilgai tarnaujanti galia. MW-26 vienu įkrovimu gali veikti įspūdingai – net 600 valandų, todėl galite išlikti produktyvūs kelias savaites, nesijaudindami dėl įkrovimo.
Nesvarbu, ar jums reikia tikslumo, ar greičio, pritaikykite savo patirtį naudodami reguliuojamus DPI nustatymus. Sulėtinkite greitį, jei norite detalaus dizaino, arba padidinkite greitį, kad žaidimai būtų greiti ir reaguotų reaguodami į vaizdą.
MW-26 galima rinktis iš įvairių švelnių, modernių spalvų, kurios suteiks jūsų darbo vietai individualumo. Nesvarbu, ar jums labiau patinka raminanti šalavijų žalia, ryški levandų, ar žaisminga rožinė ar geltona – rasite stilių, kuris jums puikiai tiks.
| Rinkodaros modelio pavadinimas | MW-26 |
| Komercinis pavadinimas | CANYON pelė MW-26 LCD tyli dviejų režimų belaidė rožinė |
| Įrenginio vieta | Išorinis |
| Formos faktorius | Standartinis |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Sąsaja | „Bluetooth®“ / radijo dažnių |
| Mygtukų skaičius | 6 |
| Mygtuko naudojimo laikas | 3 000 000 paspaudimų |
| Judėjimo skiriamoji geba | 2400 dpi |
| Maksimali ir minimali judėjimo skiriamoji geba | 800 dpi, 1200 dpi, 1600 dpi, 2400 dpi |
| Žymėjimo įrenginių technologija | Optinis |
| Maksimalus judėjimo greitis | 30 col./sek. |
| Maksimalus pagreitis | 10 g |
| Atsako dažnis | 125 Hz |
| Ekranas | LCD ekranas, Integruotas LCD ekranas |
| Kadrų dažnis | 125 kadrai per sekundę |
| Sukibimas | Ambidekstrinis |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Pelės funkcijos | Slinkties ratukas, įkraunamas, reguliuojamas DPI, dviejų režimų skaitmeninis ekranas |
| Baterijų technologija | Ličio jonų akumuliatorius |
| Palaiko baterijų tipų klasifikaciją | Įmontuotas |
| Į komplektą įeinančios baterijos kiekis | 1 |
| Reikalingas akumuliatoriaus kiekis | 1 |
| Maksimali srovės galia | 400 mAh |
| Maitinimo prievado jungties tipas | USB-C |
| Reikalinga operacinė sistema | „Apple Mac OS“ „Microsoft Windows“ |
| Išorinė spalva | Rožinė |
| Įtrauktas laidas | USB C tipo laidas |
| Kabelio ilgis | 80 cm |
| Pridedami priedai | Imtuvas Kabelis |
| Pridedama dokumentacija | Greito paleidimo vadovas Garantinė kortelė |
| Pakuotės stilius | Pūslė |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 194 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 125 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 39 mm |
| Svoris | 0,111 kg |
| Pakuotės svoris (neto) (kg) | 0,087 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Mažmeninė prekyba |
| EAN kodas | 5291485017934 |
| Dėžių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 24 |
| Pakuočių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 960 |
| Padėklo matmenys (oro transportu) | 1200 x 1000 x 1258 mm |
| Dėžių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 42 |
| Pakuočių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 1680 m. |
| Padėklo matmenys (jūra) | 1200 x 1000 x 2089 mm |