Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 10*
d. d.
X-TRA VISKAS
„ROG Hyperion GR701“ pasižymi išskirtine forma ir funkcionalumu, kurio troško kompiuterių kūrėjai visame pasaulyje. Palaikantis du 420 mm radiatorius, dideles vaizdo plokštes, visiškai integruotą dvipusį aliuminio vaizdo plokštės laikiklį, 60 vatų įrenginių įkrovimą ir du priekyje esančius USB-C prievadus suderinamoms ROG pagrindinėms plokštėms, tai išties puikus ROG stiliaus kompiuterio korpusas.
Aukščiausios kokybės medžiagos ir meistriškumas
GR701 pagamintas iš aukščiausios klasės medžiagų, kurioms taikomas papildomas apdorojimas ir išskirtiniai poliravimo metodai, siekiant suteikti prabangią išvaizdą ir pojūtį, iškeliantį ROG korpusą virš daugelio konkurentų.
PAPILDOMAS AUŠINIMAS
STRUKTŪRA IR STILIUS
Priekinė oro įleidimo anga gali užtikrinti pakankamą ventiliaciją, kad būtų pasiektas tinkamas sistemos ir vaizdo plokščių temperatūros balansas. Tai puikiai dera prie drąsios naujos išvaizdos su tokiomis ypatybėmis kaip išskirtinis deimanto formos ženklelis priekyje, išspaustas garsiuoju ROG logotipu ir apsuptas įstrižais brūkšniais.
SUKURTA DIDELIAM ORO SRAUTUI
„Republic of Gamers“ komandoje dirba kūrėjai, reikalaujantys geriausio, o „Hyperion GR701“ užtikrina aukščiausio lygio aušinimo potencialą, palaikydamas 420 mm radiatorius korpuso viršuje ir priekyje, o keturi 140 mm PWM ventiliatoriai yra iš anksto prijungti prie „Aura Sync ARGB“ ventiliatorių šakotuvo.
PAPILDOMA ERDVĖ
DAUGIAFUNKCIO ĮRENGINIO ĮRENGINIO ĮRENGIMAS
Tarp pagrindinės plokštės dėklo ir korpuso priekio yra novatoriška vertikali montavimo vieta, kuri gali patenkinti įvairius poreikius. Gamintojai gali sumontuoti kelis sistemos ventiliatorius ir 2,5 colio SSD diskus, 360 mm radiatorių, skysčio aušinimo paskirstymo skydelį arba ROG tematikos apšvietimo skydelį.
PLATUS KABELIŲ VALDYMAS IR TIESINIMAS
Po pagrindinės plokštės dėklu kūrėjai ras 34 mm gylio ertmę kabeliams tvarkyti ir 46 mm pločio kabelių tiesimo kanalą, pritvirtintą keliais ROG firminiais „Velcro“ dirželiais, kad permatomas šoninis skydelis atrodytų tvarkingai. Šis korpusas taip pat turi permatomą kabelių dangtelį, kuris gali paslėpti negražius laidus ir kartu leisti RGB stiliui išryškėti.
DIDELIŲ GRAFINIŲ PLOKŠČIŲ PALAIKYMAS
Šis itin pritaikomas korpusas gali sutalpinti iki 460 mm ilgio ir 130 mm storio vaizdo plokštes, tiek horizontaliai, tiek vertikaliai. Taigi, nesvarbu, ar jums reikia ROG Strix RTX 4090, ar kitos panašaus dydžio plokštės, turėsite daug vietos darbui.
PAPILDOMAS PATOGUMAS
BE ĮRANKIŲ ATVERIAMOS ŠONINĖS SKYDELĖS
Kad būtų lengviau pasiekti vidų bet kuriuo metu, šis važiuoklės modelis turi atlenkiamą šoninę plokštę, pagamintą iš tamsinto stiklo, kuri tiesiog atidaroma be jokių įrankių, o tada, jei pageidaujama, plokštę galima pakelti ir paslėpti.
PASLĖPTAS STALČIUS
Kad sistemos priežiūra būtų lengvesnė, šiame korpuse yra nedidelis integruotas laikymo skyrius tokiems daiktams kaip PCIe lizdo laikikliai, varžtai ir kabelių tvirtinimo detalės, todėl dažnai naudojami valdikliai visada yra lengvai pasiekiami.
Įmontuotas vaizdo plokštės laikiklis
„ROG Hyperion GR701“ turi itin rafinuotą integruotą vaizdo plokštės laikiklį, kurio lengvi anoduoto aliuminio komponentai gali būti naudojami vertikaliai arba horizontaliai, kad ilgos vaizdo plokštės nenusmuktų, be to, jis yra papildomai suderinamas su „ROG Herculx“ vaizdo plokštės laikikliu.
VENTILIATORIUS IR ARGB ŠAKOTUVAS
Šiais laikais joks ROG korpusas neapsieina be integruoto šakotuvo ventiliatoriams ir ARGB apšvietimui valdyti. Šis modelis papuoštas auksiniu ROG logotipu ir palaiko iki aštuonių ARGB komponentų bei šešis PWM ventiliatorius, todėl vartotojai gali pridėti savo apšvietimą ir aušinimą, be jau prijungtos apšvietimo plokštės ir keturių korpuso ventiliatorių.
PAPILDOMA GALIA
DVIGUBAS C TIPO GREITAS ĮKROVIMAS
Bet kurio ROG korpuso priekyje turi būti daugybė jungčių, o ROG Hyperion šią tradiciją papildo dviem USB Type-C® jungtimis, kurios gali pasiūlyti iki 20 Gbps duomenų perdavimą ir iki 60 vatų greitąjį įkrovimą su suderinama pagrindine plokšte.
Lieto aliuminio lydinio rėmas
„ROG Hyperion“ rėmas pagamintas iš tvirtų aliuminio lydinių, sukaltų į išskirtinę X formą, kuri tęsiasi nuo korpuso centro iki pat perimetro. Tvirta konstrukcija atlieka ir nešiojimo rankenų funkciją, galinčios atlaikyti iki 80 kg techninės įrangos.
YPAČ STILINGAS
ROG TEMOS APŠVIETIMO PANELĖ
Šis korpusas turi vidinį ARGB apšvietimo skydelį, kuris perteikia ROG tapatybę visiems, kas žiūri į vidų, ir jį galima rodyti išorėje, jei statytojai nori toje vietoje atlaisvinti vietos ventiliatoriams arba SSD diskams.
RGB APŠVIETIMO „AURA SYNC“ PRIEKINIS PANELIS
Konstruktorius gali pasirinktinai įjungti ir pritaikyti RGB apšvietimą, įmontuotą ROG spaudu pažymėtoje priekinio skydelio dalyje, taip padidindamas šio korpuso suasmeninimo galimybes.
PATOGUS MAITINIMO ŠALTINIO APDAILOS APDAILOS LYGIS
Galiausiai, maitinimo bloko gaubte yra atvira dalis, skirta tokiems maitinimo šaltiniams kaip „ROG Thor“, kuriame yra specialus OLED skydelis, rodantis dabartinį vatų suvartojimą. Gegnės viršuje esantis tinklelis taip pat yra suformuotas taip, kad matytųsi dar vienas subtilus „ROG“ logotipas, o varžtai neįkristų į vidų.
| Santrauka | ASUS ROG HYPERION GR701. Formas: Bokštas, Tipas: PC, Produkto spalva: Juoda. Įrengti priekiniai ventiliatoriai: 3x 140 mm, Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys: 420,120,140,240,280,360 mm, Įrengti galiniai ventiliatoriai: 1x 140 mm. Palaikomi kietojo disko dydžiai: 2,5,3,5", SSD formos koeficientas: 2,5". Plotis: 268 mm, Gylis: 639 mm, Aukštis: 659 mm |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://rog.asus.com/cases/rog-hyperion-gr701-model/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,715 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,73 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,355 |
| Apsauginis filtras nuo dulkių | Taip |
| Kabelių valdymas | Taip |
| Formos faktorius | Bokštas |
| Apšvietimas | Taip |
| Apšvietimo spalva | Daugiafunkcis |
| LED indikatoriai | Taip |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 190 mm |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 460 mm |
| Maksimalus maitinimo bloko ilgis | 240 mm |
| 2,5 colių lizdų skaičius | 5 |
| 3,5 colių lizdų skaičius | 2 |
| Išplėtimo lizdų skaičius | 9 |
| Vidinių 3,5 colių lizdų skaičius | 2 |
| Palaikomų atminties diskų skaičius | 7 |
| Įjungimo / išjungimo mygtukas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| RGB valdymo mygtukas | Taip |
| Šoninis langas | Taip |
| Tinka | Žaidimai |
| Palaikomos pagrindinės plokštės formos veiksniai | ATX / EATX / mikro ATX / mini-ITX |
| Grūdinto stiklo plokštė(-ės) | Taip |
| Tipas | Kompiuteris |
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Ne |
| Garso įvestis | Taip |
| Garso išvestis | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipo prievadų kiekis | 2 |
| Ventiliatoriaus greičio valdymas | Taip |
| Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys | 120/140/240/280/360/420 mm |
| Įrengti priekiniai ventiliatoriai | 3 x 140 mm |
| Palaikomi priekinių radiatorių dydžiai | 120/140/240/280/360/420 mm |
| Palaikomų priekinių ventiliatorių skaičius (maks.) | 3 |
| Palaikomų galinių ventiliatorių skaičius (maks.) | 1 |
| Palaikomų viršutinių ventiliatorių skaičius (maks.) | 3 |
| Palaikomi galinių ventiliatorių skersmenys | 120/140 mm |
| Įrengti galiniai ventiliatoriai | 1 x 140 mm |
| Palaikomi galinių radiatorių dydžiai | 120/140 mm |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių skersmenys | 120/140/240/280/360/420 mm |
| Palaikomi didžiausi radiatorių dydžiai | 120/140/240/280/360/420 mm |
| HDD/SSD kombinuotas narvas | Taip |
| Palaikomų standžiųjų diskų skaičius | 7 |
| SSD formato koeficientas | 2,5 colio |
| Palaikomi kietojo disko dydžiai | 2,5/3,5 colio |
| Gylis | 639 mm |
| Ūgis | 659 mm |
| Svoris | 20800 g |
| Plotis | 268 mm |
| Modelio pavadinimas | ROG Hyperion GR701 |
| Dizaino ypatybės | Maks. CPU aušintuvo aukštis 190 mm; Maks. GPU ilgis 460 mm; Maks. PSU ilgis 240 mm |
| Aušinimo ir vėdinimo sistema | 3 x 140 mm PWM; 1 x 140 mm PWM |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,1853 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 25,1 kg |