-
−20%
Darkflash C285 kompiuterio dėklas (juodas)
Darkflash C285 kompiuterio dėklas (juodas)
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 16*
d. d.
„Darkflash C285“ kompiuterio korpusas leis jums surinkti patikimą, našų kompiuterį, su kuriuo mėgausitės žaisdami ar dirbdami. Jis siūlo keletą prievadų, įskaitant USB 3.0 ir USB 2.0, ir leidžia montuoti HDD / SSD diskus bei iki 9 120 mm ventiliatorių. Jis taip pat išsiskiria moderniu, stilingu dizainu – permatoma šoninė panelė, pagaminta iš grūdinto stiklo, leidžia sukurti įdomius vaizdinius efektus, pavyzdžiui, su RGB foniniu apšvietimu.
Svajojate apie galingą žaidimų kompiuterį? O galbūt norite susikurti tobulą darbo stotį sau? C285 korpusas tiks beveik bet kokioje situacijoje! Jis suderinamas su ATX, Micro ATX ir ITX pagrindinių plokščių standartais ir leidžia montuoti HDD arba SSD diskus. Taip pat yra vietos iki 160 mm aukščio procesoriaus aušintuvui ir iki 410 mm ilgio vaizdo plokštei. Taip pat yra 7 lizdai išplėtimo plokštėms. Susikurkite optimalią konfigūraciją sau!
Reiklios grafikos programos? O galbūt dinamiškas žaidimas? C285 korpusas leis jums surinkti kompiuterį, kuris susidoros su bet kokiu iššūkiu ir neperkais. Jame yra vietos iki 9 120 mm arba 4 140 mm ventiliatorių. Taip pat galite montuoti 120 mm, 240 mm, 280 mm ar net 360 mm vandens aušinimą. Tokiu būdu galite lengvai pasirūpinti, kad jūsų kompiuterio temperatūra būtų tinkama!
Tai dar ne viskas – dėklas sukurtas taip, kad galėtumėte patogiai dirbti su kompiuteriu. Jame yra keletas naudingų prievadų, pavyzdžiui, USB 2.0 ir USB 3.0, kurie leis jums akimirksniu perkelti failus. Jei dažnai perkeliate nuotraukas ar vaizdo įrašus tarp įrenginių, tai bus puikus pasirinkimas! Taip pat yra ausinių / garsiakalbio išvestis, mikrofono įvestis, taip pat atstatymo ir maitinimo mygtukai.
Susikurkite kompiuterį, kuris jus sužavės ne tik savo našumu, bet ir išskirtiniu dizainu. „Darkflash C285“ korpusas turi 2 permatomas plokštes, todėl pasirinktus komponentus galite eksponuoti įdomiu būdu. Jei nuspręsite naudoti elementus su RGB foniniu apšvietimu, pavyzdžiui, ventiliatorius, gausite originalų žaidimo efektą! Be to, plokščių išardymas nesukels jokių problemų – prireikus galėsite lengvai išvalyti įrangą arba pakeisti dalis.
| Gamintojas | Tamsusis mirksėjimas |
|---|---|
| Modelis | C285 |
| Būsto tipas | Midi bokštas |
| Šoninis skydelis | Grūdintas stiklas |
| Pagrindinės plokštės standartas | ATX, mikro ATX, ITX |
| Maitinimo šaltinio standartas | ATX apačioje |
| Vidinių diskų lizdai | 1 3,5 colio kietasis diskas, 2,5 colio SSD |
| Išplėtimo kortelių lizdai | 7 |
| Maksimalus maitinimo bloko ilgis | 240 mm |
| Maksimalus grafikos plokštės ilgis | 410 mm |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 160 mm |
| Maksimalus ventiliatorių skaičius | 9 (120 mm) arba 4 (140 mm) |
| Ventiliatoriaus montavimo parinktys | Viršuje: 120 mm ventiliatorius x3 / 140 mm ventiliatorius x2; Šone: 120 mm ventiliatorius x2 / 140 mm ventiliatorius x2; Apačioje: 120 mm ventiliatorius x3 |
| Vandens aušinimo montavimo parinktys | Šonas: vandens aušinimas 120 / 240 / 280 mm; Viršus: vandens aušinimas 120 / 240 / 280 / 360 mm; Apačia: vandens aušinimas 120 / 240 / 360 mm |
| Įrengtų ventiliatorių skaičius | nėra sumontuotų ventiliatorių |
| Ventiliatorių tipas | nėra sumontuotų ventiliatorių |
| Mygtukai ir valdikliai | Maitinimas, Atstatymas, LED |
| Jungtys | 1 USB 3.0, 2 USB 2.0, HD garsas |
| Medžiaga | grūdintas stiklas |
| Spalva | juoda |
| Ūgis | 400 mm |
| Plotis | 285 mm |
| Gylis | 425 mm |
| Svoris | 8,8 kg |
| Gamintojas | tamsioji blykstė |
| Grynasis svoris | 6000 g. |
| Dėžutės ilgis | 44,00 cm. |
| Dėžutės plotis | 34,50 cm. |
| Dėžutės aukštis | 52,00 cm. |
| Bendras svoris | 7720 g. |
| Tipas | Vidurinis bokštas |
| Standartinis plytų pagrindas | ATX / M-ATX / ITX |
| Maksymalna długość karty graficznej | 410 mm |
| Maks. wysokość chłodzenia CPU | 160 mm |