- Prekė sandėlyje
Indaplovė BOSCH SMS8ECI02E
Indaplovė BOSCH SMS8ECI02E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Built-in display | Yes |
| Appliance placement | Freestanding |
| Control type | Buttons |
| Door colour | Brushed steel with anti-fingerprint coating |
| Energy consumption per 100 cycles | 54 kWh |
| Energy efficiency class | A |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Water consumption per cycle | 9 L |
| AC input frequency | 50-60 Hz |
| Current | 10 A |
| Depth | 60 cm |
| Height | 84,5 cm |
| Width | 60 cm |
| Weight | 51,7 kg |
| Noise emission class | B |
| AquaStop function | Yes |
| Dishwashing programs | Auto 45-65°C, Prewash, Glass 40°C, Eco 50°C, Intensive 70°C, Quick 60 min |
| Noise level | 42 dB(A) re 1pW |
| Number of place settings | 14 place settings |
| Number of washing programs | 6 |
| Drying system | EfficientDry |
| Remaining time indication | Yes |
| Warnings | The appliance should be connected to an earthed socket outlet., Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2068953 |