- Prekė sandėlyje
Indaplovė BOSCH SMS4EVI04
Indaplovė BOSCH SMS4EVI04
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Control panel colour | Silver |
| Control type | Buttons |
| Built-in display | Yes |
| Inlet hose length | 1.5 m |
| Cord length | 1.7 m |
| Upper basket adjustable height | Yes |
| Door colour | Stainless steel |
| Custom panel-ready | No |
| Outlet hose length | 1.7 m |
| Appliance placement | Freestanding |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Current | 10 A |
| Water consumption per cycle | 7 L |
| Energy efficiency class | D |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Energy consumption per 100 cycles | 84 kWh |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Height | 845 mm |
| Depth | 600 mm |
| Width | 600 mm |
| Weight | 51.5 kg |
| Number of washing programs | 7 |
| Delayed start timer | Yes |
| Temperature (max) | 70 °C |
| Glass protection | Yes |
| Cycle time | 235 min |
| Dishwashing programs | Eco 50°C, Intensive 70°C, Auto 45-65°C, Pre-rinse, Favorite |
| Number of place settings | 13 place settings |
| Noise level | 46 dB |
| AquaStop function | Yes |
| Extra dry | No |
| Delay start (max) | 24 h |
| Noise emission class | C |
| Wi-Fi controlled | Yes |
| Remaining time indication | Yes |
| Adjustable feet | Yes |
| Child lock | Yes |
| Feet adjustment | 2 cm |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Dosage assistant | Yes |
| Warnings | Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires., Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., The appliance should be connected to an earthed socket outlet. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1697091 |