- Prekė sandelyje
Įmontuojama indaplovė Bosch Serie 2 SMS2HVI06E, 14 vietų, C
Įmontuojama indaplovė Bosch Serie 2 SMS2HVI06E, 14 vietų, C
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Appliance placement | Free-standing or built-in |
| Outlet hose length | 1.90 m |
| Cutlery basket type | Bosch Vario3 |
| Cord length | 1.75 m |
| Built-in display | Yes |
| Upper basket adjustable height | Yes |
| Door colour | Brushed steel |
| Product size | Full size (60 cm) |
| Inlet hose length | 1.65 m |
| Adjustable feet | Yes |
| Control type | Electronic control |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy consumption per 100 cycles | 75 kWh |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Connected load | 2400 W |
| Energy efficiency class | C |
| AC input frequency | 50-60 Hz |
| Water consumption per cycle | 9 L |
| Current | 10 A |
| Appliance depth with the door open at 90° | 1155 mm |
| Height of the removable top plate | 30 mm |
| Height | 845 mm |
| Weight | 49.3 kg |
| Width | 600 mm |
| Depth | 600 mm |
| Extra dry | Yes |
| Noise emission class | C |
| Delay start (max) | 24 h |
| Drying system | Heat exchanger |
| Dishwashing programs | Auto 45-65 ºC, Pots 70 °C, Favorite, Eco 50 ºC, Hourly 65°C, Hygiene + |
| AquaStop function | Yes |
| Half-load | Yes |
| Number of place settings | 14 place settings |
| Glass protection | Yes |
| Number of washing programs | 5 |
| Noise level | 46 dB |
| Delayed start timer | Yes |
| Cycle time | 295 min |
| Floor indicator light | No |
| Dosage assistant | Yes |
| Child lock | Yes |
| Wi-Fi controlled | Yes |
| Remaining time indication | Yes |
| Warnings | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |