- Prekė sandėlyje
Bosch Serie 2 SPS2IKW10E indaplovė Laisvai pastatoma 9 vietų komplektai F
Bosch Serie 2 SPS2IKW10E indaplovė Laisvai pastatoma 9 vietų komplektai F
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product size | Slimline (45 cm) |
| Built-in water softener | No |
| Baskets adjustable placement | Upper |
| Door colour | White |
| Inlet hose length | 1.65 m |
| Control type | Buttons |
| Cutlery compartment type | Basket |
| Cord length | 1.75 m |
| Appliance placement | Freestanding |
| Tub material | Stainless steel |
| Built-in display | Yes |
| Upper basket adjustable height | Yes |
| Outlet hose length | 2.05 m |
| Custom panel-ready | No |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Current | 10 A |
| Energy consumption per cycle | 0.79 kWh |
| Water consumption per cycle | 9.5 L |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class | F |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Connected load | 2400 W |
| Energy consumption per 100 cycles | 78 kWh |
| Height | 845 mm |
| Height under worktop | 3 cm |
| Width | 450 mm |
| Depth with door open | 115.5 cm |
| Weight | 37.3 kg |
| Depth | 600 mm |
| Delay start (max) | 24 h |
| Cycle time | 215 min |
| Maximum hot water supply temperature | 60 °C |
| Noise level | 48 dB |
| Extra dry | Yes |
| Glass protection | Yes |
| AquaSensor function | Yes |
| AquaStop function | Yes |
| Half-load | No |
| Number of washing programs | 5 |
| Number of temperature settings | 4 |
| Load sensor | Yes |
| Temperature (max) | 70 °C |
| Drying system | Heat exchanger |
| Number of place settings | 9 place settings |
| Dishwashing programs | Eco 50°C, Intensive 70°C, 60min 65°C, Auto 45-65°C, Pre-wash |
| Delayed start timer | Yes |
| Noise emission class | C |
| Removable top | Yes |
| Wi-Fi controlled | Yes |
| Remaining time indication | Yes |
| Child lock | No |
| Adjustable feet | Yes |
| Feet adjustment | 2 cm |
| Salt indicator | Yes |
| Warnings | Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires., The appliance should be connected to an earthed socket outlet. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 251107 |