- Prekė sandėlyje 6 - 11
Bosch Serie 2 SPS2HKW58E indaplovė Laisvai pastatoma 10 stalčių E
Bosch Serie 2 SPS2HKW58E indaplovė Laisvai pastatoma 10 stalčių E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Appliance placement | Freestanding |
| Removable cutlery basket | Yes |
| Custom panel-ready | No |
| Cutlery basket type | Bosch Vario Basket |
| Tub material | Stainless steel |
| Control panel colour | White |
| Built-in water softener | Yes |
| Cord length | 1.75 m |
| Product size | Slimline (45 cm) |
| Door colour | White |
| Inlet hose length | 1.65 m |
| Built-in display | Yes |
| Upper basket adjustable height | Yes |
| Cutlery compartment type | Basket |
| Outlet hose length | 2.05 m |
| Control type | Buttons |
| Energy consumption per 100 cycles | 76 kWh |
| Water consumption per cycle | 8.9 L |
| Energy efficiency class | E |
| Connected load | 2400 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Current | 10 A |
| Energy consumption per cycle | 0.755 kWh |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Height under worktop | 3 cm |
| Width | 450 mm |
| Depth | 600 mm |
| Height | 845 mm |
| Weight | 38.2 kg |
| Depth with door open | 115.5 cm |
| Maximum hot water supply temperature | 60 °C |
| Noise emission class | C |
| Temperature (max) | 70 °C |
| AquaStop function | Yes |
| Half-load | No |
| Delayed start timer | Yes |
| Glass protection | Yes |
| Drying system | Heat exchanger |
| Number of washing programs | 6 |
| Self-cleaning | Yes |
| Dishwashing programs | Eco 50°C, Silent 50°C, Quick 65°C, Favorite, Auto 45-65°C, Intensive 70°C |
| Number of place settings | 10 place settings |
| Overflow protection | Yes |
| Noise level | 46 dB |
| Delay start (max) | 24 h |
| Cycle time | 220 min |
| Extra dry | Yes |
| Dosage assistant | Yes |
| Apps supported | Home Connect |
| Remaining time indication | Yes |
| Adjustable feet | Yes |
| Salt indicator | Yes |
| Rinse aid indicator | Yes |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Wi-Fi controlled | Yes |
| Child lock | Yes |
| Feet adjustment | 2 cm |
| Warnings | The appliance should be connected to an earthed socket outlet., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires., Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher. |