Bomann TSG 5704 Indaplovė, pastatoma ant stalviršio, 2 vietų nustatymai, D, balta
Bomann TSG 5704 Indaplovė, pastatoma ant stalviršio, 2 vietų nustatymai, D, balta
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Appliance placement | Countertop |
| Control panel colour | White |
| Number of baskets | 1 basket(s) |
| Product size | Compact |
| Door colour | White |
| Display type | LCD |
| Control type | Touch |
| Built-in display | Yes |
| Energy efficiency class | D |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Water consumption per cycle | 5 L |
| Current | 10 A |
| Connected load (max) | 860 W |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Energy consumption per 100 cycles | 31 kWh |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Connected load | 730 W |
| Width | 420 mm |
| Weight | 14 kg |
| Depth | 440 mm |
| Height | 440 mm |
| Temperature (max) | 70 °C |
| Dishwashing programs | Quick 30min, Eco, 60min, Baby care |
| Number of place settings | 2 place settings |
| Number of washing programs | 6 |
| Overflow protection | Yes |
| Cycle time (quick washing program) | 30 min |
| Cycle time | 2.45 min |
| Noise level | 58 dB |
| Salt indicator | Yes |
| Remaining time indication | Yes |
| Interior light | Yes |
| Easy to install | Yes |
| Warnings | Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., The appliance should be connected to an earthed socket outlet., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires. |