- Nauja
- Prekė sandėlyje
Vaikiškas dviratis Spidey 59557, mėlyna sp., 5.5"
Vaikiškas dviratis Spidey 59557, mėlyna sp., 5.5"



Vaikiškas dviratis Spidey 59557, mėlyna sp., 5.5"
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SPIDEY, Spidey |
| Artikulas | 59557 |
| Svoris | 1.38 kg, 1.825 kg. |
| Spalva | Mėlyna sp |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 1 m |
| Didžiausias naudotojo/ | ų kūno svoris- 20 kg |
| Priekinių stabdžių tipas | Nėra |
| Galinių stabdžių tipas | Nėra |
| Priekinio rato dydis | 5.5 in |
| Galinio/ | ių rato/-ų dydis- 5.5 in |
| Rėmo medžiaga | Plienas |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 440 mm. |
| Plotis | 170 mm. |
| Aukštis | 240 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |