- Nauja
- Prekė sandėlyje
Vaikiškas dviratis Seven Paw Patrol
Vaikiškas dviratis Seven Paw Patrol



Vaikiškas dviratis Seven Paw Patrol
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | PAW_PATROL, Seven |
| Artikulas | 34079 |
| Ilgis | 47 cm, 440 mm. |
| Plotis | 19 cm, 170 mm. |
| Aukštis | 37 cm, 240 mm. |
| Svoris | 1.38 kg, 1.882 kg. |
| Spalva | Mėlyna sp., Balta sp., Rožinė sp |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 1 m |
| Priekinių stabdžių tipas | Nėra |
| Galinių stabdžių tipas | Kojiniai stabdžiai |
| Priekinio rato dydis | 12 in |
| Galinio/ | ių rato/-ų dydis- 12 in |
| Rėmo medžiaga | Plienas |
| Galinis amortizatorius | Ne |
| Pagalbiniai ratukai | Ne |
| Stūmiklis | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Pagaminimo šalis | CN |