-
−22%
„Powerflight“ akumuliatorius WAYDOO EVO 2300W plokštėms
„Powerflight“ akumuliatorius WAYDOO EVO 2300W plokštėms
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 16*
d. d.
Keičiama 2300 W „Powerflight“ baterija suderinama su „Waydoo Flyer EVO Master PLUS“, „EVO PRO PLUS“, „EVO MAX PLUS“ ir „EVO Lite“ elektroninės folijos lentomis. 2300 Wh (45 Ah) talpa užtikrina ilgą veikimo laiką plaukiant, o IP68 atsparumas vandeniui leidžia be rūpesčių naudoti įrangą sudėtingomis sąlygomis. Konstrukcija sukurta veikti plačiame temperatūrų diapazone (nuo 0 °C iki 55 °C) ir pasižymi dideliu patvarumu, todėl tinka tiek pramogoms, tiek intensyvesniam naudojimui. Įrenginys sveria 17,5 kg, o kompaktiški 435 × 288 × 91 mm matmenys palengvina transportavimą ir montavimą ant lentos. Dėl savo konstrukcijos baterija užtikrina stabilų varomosios sistemos veikimą ir patikimą energijos tiekimą plaukiant.
| Gamintojas | Waydoo |
|---|---|
| Vardas | „Powerflight“ baterija 23 |
| Modelis | EVO18 |
| Baterijos tipas | Ličio jonų |
| Atsparumo vandeniui įvertinimas | IP68 |
| Talpa | 45 Ah / 2300 Wh |
| Svoris | 17,5 kg |
| Maksimali įtampa | 58,4 V |
| Nominali įtampa | 50,4 V |
| Laikymo temperatūra | 0–45 °C |
| Darbinė temperatūra | 0–55 °C |
| Įkrovimo temperatūra | 10–45 °C |
| Matmenys | 435 × 288 × 91 mm |
| Suderinamumas | WAYDOO Flyer EVO Master PLUS, EVO PRO PLUS, EVO MAX PLUS, EVO Lite |
| Gamintojas | Waydoo |
| Bendras svoris | 18760 g. |
| Grynasis svoris | 17500 g. |
| Dėžutės ilgis | 54,00 cm. |
| Dėžutės plotis | 39,50 cm. |
| Dėžutės aukštis | 20,00 cm. |