Cycplus A2 yra nešiojamas elektrinis oro siurblys, kurio maksimalus slėgis siekia 150 psi, o įkraunama baterija leidžia atlikti kelis pripūtimus. Be to, jis atlieka power bank funkciją ir turi LED apšvietimą, todėl yra naudingas įvairiose situacijose.
Cycplus A2 yra nešiojamas elektrinis oro siurblys, kurio maksimalus slėgis siekia 150 psi, o įkraunama baterija leidžia atlikti kelis pripūtimus. Be to, jis atlieka power bank funkciją ir turi LED apšvietimą, todėl yra naudingas įvairiose situacijose.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Cycplus A2 yra nešiojamas elektrinis oro siurblys, kurio maksimalus slėgis yra 150 psi, ir jis turi įkraunamą bateriją, leidžiančią atlikti kelis pripūtimus. Taip pat jis veikia kaip energijos bankas ir turi LED apšvietimą, todėl yra naudingas įvairiose situacijose.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Nešiojamas elektrinis oro siurblys |
| Prekės ženklas | Cycplus |
| Modelis | A2 |
Specifikacijos | |
| Maksimalus slėgis | 150 psi |
| Oro srauto greitis | 12 l/min |
| Baterijos talpa | 2x 2600 mAh |
| Įkrovimo laikas | Apie 2 valandas |
| Matmenys | 180 x 55 x 53 mm |
| Svoris | 380 g |
| Įkrovimo jungtis | USB-C |
| Medžiaga | ABS |
Papildoma informacija | |
| Įtraukti priedai |
|
| Saugos įspėjimas | Naudokite produktą tik numatytam tikslui. |