MOTOROLERIS ELEKTRINIS TRIRATIS 1000W
MOTOROLERIS ELEKTRINIS TRIRATIS 1000W
MOTOROLERIS ELEKTRINIS TRIRATIS 1000W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | NENURODYTA_V, - |
| Variklio tipas | Elektrinis |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštinis |
| Akumuliatoriaus talpa | 20 mAh |
| Akumuliatoriaus įtampa | 60 - 60V |
| Įkrovos laikas | 6 - 8h |
| Maksimalus nuvažiuojamas atstumas įkrovus | 60 km |
| Galia | 1 kW |
| Maksimalus greitis | 25 km/h |
| Svoris | 80 kg, 119 kg. |
| Spalva | Kelių galimų spalvų/dizainų, parenkama atsitiktine tvarka |
| Bagažinė | Taip |
| Priekinis ratas | 16.5" 3.00-10 |
| Priekinių stabdžių tipas | Diskiniai, mechaniniai |
| Galinių stabdžių tipas | Būgniniai |
| Galinis ratas | 16.5" 3.00-10 |
| Maksimali apkrova | 180 kg |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Registruojama transporto priemonė | Ne |
| Ilgis | 1550 mm. |
| Plotis | 690 mm. |
| Aukštis | 1100 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |