Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Naujas, madingas ir tvarus būdas važinėti: atraskite aukščiausios kokybės „Segway eScooter E125S“! E125S ne tik pasižymi prabangia chromo metalo ir konjako spalvos apdaila, bet ir yra išmanus dėl daugybės į mobiliąją programėlę integruotų funkcijų. Be to, dėl dviejų akumuliatorių (pridedamų), esančių po kojų plokšte, galite nuvažiuoti itin ilgą atstumą – iki 140 km* (WMTC atstumas: iki 102 km (25 km/h versija); iki 81 km (45 km/h versija)): galite ramiai važiuoti, kur norite. Taigi užsidėkite akinius nuo saulės ir važiuokite stilingai! „Segway E125S“ turi viską, ko reikia maloniai ir kokybiškai važiuoti. Su dviem akumuliatoriais, e. paspirtukas suprojektuotas taip, kad akumuliatorių skyrius būtų transporto priemonės apačioje. Tai ne tik leidžia turėti pakankamai vietos daiktams susidėti po sėdyne (27 l), bet ir kuo žemiau nuleisti svorio centrą. Dėl to vairuodami jausitės stabilesni ir saugesni. Tai mes vadiname auksiniu važiavimo trikampiu: tobula pusiausvyra, kad jūsų laikysena būtų kuo malonesnė, patogesnė ir saugesnė. Dinamiškas ir galingas LED priekinis žibintas sukurtas naudojant unikalią matricos struktūrą ir visą priekinį horizontalų ekraną, kad sukurtų platesnį šviesos spindulį ir apšviestų jūsų kelią. Priekinis žibintas suteikia aukščiausios kokybės patirtį, kartu laikydamasis prekės ženklo misijos visada kurti išmanesnius ir energiją taupančius produktus. Kadangi jūsų saugumas yra mūsų svarbiausias rūpestis, į savo aukščiausios klasės „Segway“ el. paspirtuką integravome ABS stabdžių sistemą, kad išvengtume stabdžių užsiblokavimo ir slydimo. Be to, el. paspirtukas aprūpintas priekiniais ir galiniais hidrauliniais diskiniais stabdžiais. Kartu su mūsų pažangia EBS (elektronine stabdžių sistema) tai sukuria kontroliuojamą ir saugią stabdymo aplinką, tuo pačiu metu atgaunant energiją. Dėl kelių naujų funkcijų, tokių kaip oro užrakto funkcija, parkavimo ir sėdynės jutikliai, išmanioji „RideyGo!“ sistema sutaupys jums brangaus laiko. „RideyGo!“ – tai išmaniųjų funkcijų derinys, kuris sutrumpina užrakinimo / važiavimo / atrakinimo procesą nuo 8 iki 5 žingsnių. „RideyGo!“ integruota „Airlock“ sistema automatiškai įjungia / išjungia jūsų el. paspirtuką, nenaudojant jokio fizinio rakto. Vietoj to, „Bluetooth“ ryšys jūsų išmaniajame telefone* leidžia įjungti šią funkciją, kai priartėjate arba nutolstate nuo el. paspirtuko per 2–10 metrų. Dėl AHRS (Attitude and Heading Reference System) jūsų el. paspirtukas yra apsaugotas nuo vagystės. Turėdami integruotą 4G SIM kortelę ir GPS, galite bet kada sekti el. paspirtuko buvimo vietą. Išmanioji „Segway E125S“ apsaugos sistema aptinka bet kokį neįprastą judėjimą ir per kelias sekundes siunčia pranešimus tiesiai į jūsų išmanųjį telefoną, kad galėtumėte būti ramūs. Jei jūsų el. paspirtukas užrakintas su viduje esančia baterija, bet kokie neįprasti veiksmai, pvz., stūmimas, judėjimas ar prieiga prie transporto priemonės, suaktyvins signalizacijos sistemą. „Segway“ el. paspirtukas turi išmaniąją baterijų valdymo sistemą (BMS) 6.0, kuri užtikrina ilgesnį baterijos veikimo laiką ir siūlo daugybę išmaniųjų funkcijų. Dėl BMS 6.0 jūsų el. paspirtukui reikia mažiau priežiūros. Jis ne tik stebės energijos kiekį, valdys įkrovimo greitį ir koreguos informaciją realiuoju laiku, kai akumuliatorius išsikrauna, bet ir apsaugos akumuliatorių nuo perkrovos / per mažo įkrovimo.
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | eu-lt.segway.com/products/segway-escooter-e125s |
| Vieneto dėžutės aukštis | 1.2 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 1.9 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,6 |
| Modelis | E125S |
| Paspirtuko produkto tipas | Sėdimas paspirtukas |
| Greitis | iki 45 km/val. |
| Kelionės atstumas | Iki 140 km |
| Baterija | Įkraunamas ličio jonų akumuliatorius |
| Spalva | Juoda |
| Baterijos svoris | 22000 g |
| Matmenys | 1866 x 675 x 1175 mm |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 1,368 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 90 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 146 kg |