Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Svarstote pereiti prie elektrinio paspirtuko? „Segway eScooter E110S“ padės jums apsispręsti paprastai. Maksimalus nuvažiuojamas atstumas iki 75 km (WMTC atstumas: iki 47 km (25 km/h versija); iki 40 km (45 km/h versija)), 5 spalvų pasirinkimas (įskaitant vieną su matiniu paviršiumi), daugybė funkcijų, pasiekiamų per mobiliąją programėlę, pvz., „Airlock“ sistema ir „RideyGo“, – klausimų nebekils! Atraskite naują, švarų ir išmanų būdą keliauti. Dėl AHRS (pozicijos ir krypties nustatymų sistemos) jūsų el. paspirtukas yra apsaugotas nuo vagystės. Integruota 4G SIM kortelė ir GPS gali bet kada sekti el. paspirtuko buvimo vietą. Be to, išmanioji „Segway eScooter“ apsaugos sistema aptinka bet kokius neįprastus judesius ir per kelias sekundes siunčia pranešimus tiesiai į jūsų išmanųjį telefoną. Galiausiai, kai jūsų el. paspirtukas užrakinamas su įdėta baterija, bet kokie neįprasti veiksmai, pvz., stūmimas, judėjimas ar prieiga prie transporto priemonės, suaktyvins signalizacijos sistemą. „Segway eScooter E110S“ turi išmaniąją „RideyGo!“ sistemą, kuri suteikia naujų funkcijų, tokių kaip oro užrakto sistema, parkavimo jutiklis ir išmanusis sėdynės aptikimas. „RideyGo!“ sutaupys jums brangaus laiko! Nereikės ieškoti raktų ar net išsitraukti išmaniojo telefono* iš kišenės, nes e. paspirtukas automatiškai užsirakina ir atsirakina, kai esate per 2–10 metrų atstumą dėl oro užrakto sistemos. Tuomet, dėka dviejų jutiklių, esančių ant parkavimo atramos ir sėdynės, galite tiesiog įsėsti į e. paspirtuką ir naudoti „RideyGo“! Intuityvus skaitmeninis ir spalvotas prietaisų skydelis vairuotojui pateikia visą reikiamą informaciją: greitį, akumuliatoriaus lygį, įvairius ženklus (posūkio žibintus, klaidos kodą, READY ženklą ir kt.), važiavimo režimą, „Bluetooth“ ryšį ir daug daugiau. Be to, abiejuose ekrano galuose esantys LED indikatoriai keičia spalvą priklausomai nuo e. paspirtuko būsenos:
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | eu-lt.segway.com/products/segway-escooter-e110s-1 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 1.21 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 1.9 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,6 |
| Modelis | E110S |
| Paspirtuko produkto tipas | Sėdimas paspirtukas |
| Greitis | iki 45 km/val. |
| Kelionės atstumas | Iki 75 km |
| Baterija | Įkraunamas ličio jonų akumuliatorius |
| Spalva | Plieno pilka |
| Baterijos svoris | 11500 g |
| Matmenys | 1866 x 675 x 1175 mm |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 1,379 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 78 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 130 kg |