Elektrinis paspirtukas Xiaomi Electric Scooter 6 Max
Elektrinis paspirtukas Xiaomi Electric Scooter 6 Max



Elektrinis paspirtukas Xiaomi Electric Scooter 6 Max
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | XIAOMI, Xiaomi |
| Modelis | Electric Scooter 6 Max |
| Maksimali galia | 1200 W |
| Maksimalus nuvažiuojamas atstumas įkrovus | 70 km |
| Maksimalus greitis | 25 km/h |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Spalva | Juoda sp., Oranžinė sp., Pilka sp |
| Akumuliatoriaus tipas | Li-Ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 10000 mAh |
| Įkrovos galia | 70 W |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IPX6 |
| Maksimali apkrova | 130 kg |
| Su sėdyne | Ne |
| Priekinis apšvietimas | Taip |
| Sulankstomas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Valdymas per išmanųjį įrenginį | Taip |
| Svoris | 29.7 kg, 32.5 kg. |
| Ilgis | 716 mm. |
| Plotis | 1340 mm. |
| Aukštis | 225 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |