- Prekė sandelyje
Elektrinis paspirtukas Segway E2 PRO E, juoda/pilka
Elektrinis paspirtukas Segway E2 PRO E, juoda/pilka



Elektrinis paspirtukas Segway E2 PRO E, juoda/pilka
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SEGWAY, Segway |
| Modelis | E2 PRO E |
| Maksimali galia | 750 W |
| Maksimalus nuvažiuojamas atstumas įkrovus | 27 km |
| Maksimalus greitis | 25 km/h |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Spalva | Juoda sp., Pilka sp |
| Akumuliatoriaus tipas | Li-Ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 7650 mAh |
| Įkrovos galia | 1 W |
| Maksimali apkrova | 100 kg |
| Su sėdyne | Ne |
| Priekinis apšvietimas | Taip |
| Sulankstomas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija baterijai | 6 mėn |
| Svoris | 18.8 kg, 24.9 kg. |
| Papildoma informacija | Motoroleris turi būti įregistruotas |
| Ilgis | 1198 mm. |
| Plotis | 285 mm. |
| Aukštis | 562 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |