- Prekė sandelyje
Elektrinis paspirtukas Ninebot by Segway F3 E, juoda/pilka
Elektrinis paspirtukas Ninebot by Segway F3 E, juoda/pilka
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SEGWAY, Ninebot by Segway |
| Modelis | F3 E |
| Maksimali galia | 900 W |
| Maksimalus nuvažiuojamas atstumas įkrovus | 70 km |
| Maksimalus greitis | 25 km/h |
| Rėmo medžiaga | Metalas |
| Spalva | Juoda sp., Pilka sp |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Akumuliatoriaus tipas | Li-Ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 10200 mAh |
| Įkrovos galia | 477 W |
| Priekinių stabdžių tipas | Diskiniai, mechaniniai |
| Galinių stabdžių tipas | Elektriniai |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IPX6 |
| Maksimali apkrova | 120 kg |
| Su sėdyne | Ne |
| Priekinis apšvietimas | Taip |
| Sulankstomas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 14 m |
| Svoris | 18.6 kg, 23.6 kg. |
| Papildoma informacija | Motoroleris turi būti įregistruotas |
| Ilgis | 1315 mm. |
| Plotis | 305 mm. |
| Aukštis | 655 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |