- Prekė sandėlyje
-
−1%
Cycplus AS2 PRO MAX mini elektrinė pompa yra kompaktiškas pripūtėjas, galintis pasiekti maksimalų 120 PSI slėgį, leidžiantis greitai pripūsti įvairias padangas ir kamuolius. Ji turi integruotą LED ekraną realaus laiko slėgio stebėjimui ir įkraunamą 600 mAh bateriją, užtikrinančią kelis pripūtimus vienu įkrovimu.
Cycplus AS2 PRO MAX mini elektrinė pompa yra kompaktiškas pripūtėjas, galintis pasiekti maksimalų 120 PSI slėgį, leidžiantis greitai pripūsti įvairias padangas ir kamuolius. Ji turi integruotą LED ekraną realaus laiko slėgio stebėjimui ir įkraunamą 600 mAh bateriją, užtikrinančią kelis pripūtimus vienu įkrovimu.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Cycplus AS2 PRO MAX mini elektrinė siurblys yra kompaktiškas pripūtėjas, galintis pasiekti maksimalų slėgį 120 PSI, leidžiantis greitai pripūsti įvairius padangas ir kamuolius. Jame yra integruotas LED ekranas realaus laiko slėgio stebėjimui ir įkraunama 600 mAh baterija, kuri suteikia galimybę kelis kartus pripūsti su vienu įkrovimu.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Elektrinis Siurblys |
| Prekės Ženklas | Cycplus |
| Modelis | AS2 Pro Max |
Specifikacijos | |
| Baterijos Talpa | 600 mAh |
| Baterijos Įtampa | 11.1 V |
| Įkrovimo Prievadas | USB-C |
| Įkrovimo Laikas | Apie 1 valandą |
| Maksimalus Slėgis | 120 PSI |
| Tikslumas | ±1 PSI |
| Pripūtimo Greitis | 120 PSI maždaug per 75 sekundes |
| Matmenys | 54 × 32 × 81 mm |
| Svoris | 205 g |
Įtrauktos Priedai | |
| Įtraukti Daiktai |
|
Saugos Įspėjimas | |
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad išvengtumėte galimų pavojų. | |