Rockbros REX01 išmanusis dviračio galinis žibintas turi integruotus stabdymo ir judesio jutiklius, kurie įjungia raudoną įspėjimo šviesą sustojus. Jis taip pat turi belaidį nuotolinio valdymo pultą posūkiams signalizuoti ir siūlo penkis šviesos režimus, o įkraunamas per USB-C ir yra atsparus lietui.
Rockbros REX01 išmanusis dviračio galinis žibintas turi integruotus stabdymo ir judesio jutiklius, kurie įjungia raudoną įspėjimo šviesą sustojus. Jis taip pat turi belaidį nuotolinio valdymo pultą posūkiams signalizuoti ir siūlo penkis šviesos režimus, o įkraunamas per USB-C ir yra atsparus lietui.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Rockbros REX01 Išmanus Dviračio Galinis Žibintas turi integruotus stabdymo ir judesio jutiklius, kurie aktyvuoja raudoną įspėjimo šviesą sustojus. Jame yra belaidis nuotolinio valdymo pultas, skirtas signalizuoti posūkius, ir siūlo penkis šviesos režimus, taip pat yra įkraunamas per USB-C ir atsparus lietui.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Dviračio Galinis Žibintas |
| Prekės Ženklas | Rockbros |
| Modelis | REX01 |
Specifikacijos | |
| Žibinto Išmatavimai | Apytiksliai 8 x 3.5 x 2 cm |
| Nuotolinio Valdymo Pulto Išmatavimai | Apytiksliai 4 x 3.3 cm |
| Žibinto Svoris | Apytiksliai 42 g |
| Nuotolinio Valdymo Pulto Svoris | Apytiksliai 18 g |
| Žibinto Baterijos Talpa | 500 mAh |
| Nuotolinio Valdymo Pulto Baterijos Talpa | 240 mAh |
| Medžiaga | ABS + PC |
| Atsparumo Vandeniui Klasė | IPX6 |
Techniniai Duomenys | |
| Įkrovimo Prievadas | USB-C |
| Nuotolinio Valdymo Pulto Veikimo Atstumas | Apytiksliai 1.5 metrų |
Šviesos Režimai | |
| Šviesos Režimai | Vienas Mirksėjimas, Du Mirksėjimai, Kvėpuojantis Mirksėjimas, Vandens Mirksėjimas, Visada Įjungta |
| Baterijos Gyvavimo Trukmė Pagal Režimą | Vienas Mirksėjimas (30 h), Du Mirksėjimai (25 h), Kvėpuojantis Mirksėjimas (17 h), Vandens Mirksėjimas (20 h), Visada Įjungta (9.5 h) |
Įtraukti Priedai | |
| Įtraukti | Galinis dviračio žibintas, Belaidis nuotolinio valdymo pultas, Vairo laikiklis, Po sėdyne montuojamas laikiklis, USB-C kabelis, Guminė juosta, Šešiakampis raktas, Nuotolinio valdymo pulto priedai x3 |
Saugos Įspėjimas | |
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą važiuojant dviračiu. | |